Rreth Nesh

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd.

Produktet me cilësi të lartë janë ura për në botë.

 

Integriteti është themeli, inovacioni është shpirti.

 

Profesionalizmi krijon cilësi, integriteti krijon vlerë.

 

Kush jemi ne?

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd. u themelua në vitin 2013. Ne fokusohemi në produktet e kazinosë dhe argëtimit, duke përfshirë patate të skuqura pokeri, tavolina pokeri, dyshekë pokeri, dyshekë yoga, letra loje, këpucë letrash, shuffler, zare dhe aksesorë të ngjashëm.Tani kemi shumë klientë në Shtetet e Bashkuara, Meksikë, Malajzi dhe Evropë, me çmime konkurruese dhe shërbime të shkëlqyera para-shitjes dhe pas shitjes.
Pas gati dhjetë vitesh zhvillimi dhe inovacioni të vazhdueshëm, JiaYi është bërë një prodhues lider dhe i njohur i çipave në Kinë.

Çfarë bëjmë ne?

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd. është e specializuar në kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e patate të skuqura qeramike, patate të skuqura balte, patate të skuqura ABS dhe patate të skuqura kristal.Linja e produkteve mbulon prodhimin e çipave, personalizimin e çipave, dizajnin e çipave dhe shërbime të tjera gjithëpërfshirëse.Sigurimi i transferimit termik, anti-falsifikimit, lazerit, gdhendjes dhe shërbime të tjera teknike.
Fushat e aplikimit përfshijnë kazinotë, klubet, ngjarjet tregtare, shënuesit e topit të golfit, lodrat, reklamat, mobiljet, dekorimin, përpunimin e metaleve dhe shumë industri të tjera.Prodhimi ynë ditor arrin më shumë se 300,000 çipa.Ne mund të prodhojmë sipas mostrave ose modeleve të klientit për të përmbushur më mirë kërkesat tuaja në një mënyrë pozitive.

Pse na zgjodhet ne?

Cilesi e larte

Jiayi ka 8 vjet përvojë në fushën e kazinosë.Merrni pjesë në disa ekspozita.Punëtori e prodhimit të standardeve të larta.Prodhimi ditor i 300,000 copë çipa pokeri.Eksportoni mallra në shumë dhoma kazino.

Forca e fortë e R&D

Ne kemi qendër R&D dhe kemi performancë të shkëlqyer në projekte të personalizuara.Shumë produkte të reja lansohen çdo muaj.

OEM & ODM e pranueshme

Ka madhësi dhe forma të personalizuara.Ne jemi në gjendje të personalizojmë në patate të skuqura pokeri, tavolinë, tapet dhe aksesorë të tjerë.Mirë se vini të ndani dizajnin tuaj me ne, le të punojmë së bashku për ta realizuar atë.

Shërbimi ynë

Shkalla e përgjigjes së shpejtë 99,59% sigurohet që pothuajse çdo klient të marrë përgjigje brenda 24 orëve. Ne mund të ofrojmë mostra falas për klientët tanë.Gjithashtu, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes që u japim klientëve tanë një përvojë gjithëpërfshirëse blerjeje.

Na shikoni në veprim!


WhatsApp Online Chat!