За нас

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd.

Висококвалитетните производи се мостот кон светот.

 

Интегритетот е основата, иновативноста е душата.

 

Професионализмот создава квалитет, интегритетот создава вредност.

 

Кои сме ние?

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd. е основана во 2013 година. Се фокусираме на казино и забавни производи, вклучувајќи покер чипови, покер маси, душеци за покер, јога душеци, карти за играње, чевли со карти, мешалки, коцки и слични додатоци.Сега имаме многу клиенти во Соединетите Американски Држави, Мексико, Малезија и Европа, со конкурентни цени и одлични предпродажни и постпродажни услуги.
По речиси десет години континуиран развој и иновации, JiaYi стана водечки и добро познат производител на чипови во Кина.

Што правиме?

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd. е специјализирана за истражување и развој, производство и продажба на керамички чипови, глинени чипови, ABS чипови и кристални чипови.Производната линија опфаќа производство на чипови, прилагодување на чипови, дизајн на чипови и други сеопфатни услуги.Обезбедете термички пренос, анти-фалсификување, ласер, гравирање и други технички услуги.
Областите за примена вклучуваат казина, клубови, комерцијални настани, маркери за голф топчиња, играчки, рекламирање, мебел, декорација, обработка на метали и многу други индустрии.Нашето дневно производство достигнува повеќе од 300.000 чипови.Можеме да произведуваме според примероците или дизајните на клиентите за подобро да ги задоволиме вашите барања на позитивен начин.

Зошто да не изберете нас?

Висок квалитет

Џиаји има 8-годишно искуство во казино поле.Учествувајте на повеќе изложби.Производствена работилница со високи стандарди.Дневен излез од 300.000 парчиња покер чипови.Извезете стоки во многу казино соби.

Силна сила на истражување и развој

Имаме центар за истражување и развој и имаме одлични перформанси во приспособени проекти.Секој месец се лансираат многу нови производи.

OEM и ODM Прифатливи

Достапни се приспособени големини и форми.Ние сме во состојба да ги приспособиме покерските чипови, масата, подлогата и другите додатоци.Добредојдовте да го споделите вашиот дизајн со нас, ајде да работиме заедно за да го направиме тоа.

Нашата услуга

Стапка на брз одговор од 99,59% погрижете се речиси секој клиент да добие одговор за 24 часа. Можеме да понудиме бесплатен примерок за нашите клиенти.Исто така, имаме совршена услуга по продажбата, им даваме на нашите клиенти сеопфатно искуство за купување.

Гледајте нè во акција!


WhatsApp онлајн разговор!