banderola1
banderola2
banderolë3
rreth 1

Mire se erdhet ne
JiaYi Argëtim

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd. u themelua në vitin 2013. Ne fokusohemi në produktet e kazinosë dhe argëtimit, duke përfshirë patate të skuqura pokeri, tavolina pokeri, dyshekë pokeri, dyshekë yoga, letra loje, këpucë letrash, shuffler, zare dhe aksesorë të ngjashëm.Tani ne kemi shumë klientë në Shtetet e Bashkuara, Meksikë, Malajzi dhe Evropë, me çmime konkurruese dhe shërbime të shkëlqyera para-shitjes dhe pas shitjes.
Pas gati dhjetë vitesh zhvillimi dhe inovacioni të vazhdueshëm, JiaYi është bërë një prodhues lider dhe i njohur i çipave në Kinë.

Mëso më shumë

veçoritë tona

 • Shërbimi ndaj klientit

  Shërbimi ndaj klientit

  Me çmim konkurrues dhe shërbim të shkëlqyer para-shitjes dhe pas shitjes, ne kënaqëm klientët tanë në të gjithë botën.
  Mëso më shumë
 • Patate të skuqura pokeri

  Patate të skuqura pokeri

  Shërbimi me një ndalesë.Me patate të skuqura si bazë, produkte të tjera (aksesorë për çipa pokeri / letra pokeri / tavolina pokeri, etj.) kombinohen për të përmbushur nevojat e kazinosë në të njëjtën kohë.
  Mëso më shumë
 • Koha

  Koha

  9 vjet përvojë në industrinë e çipave të pokerit.3-7 ditë për korrigjimin e mostrës dhe 10-25 ditë për mallrat me shumicë.Secili produkt do të kontrollohet fillimisht.
  Mëso më shumë

Produkti ynë

Lajmet JIAYI

WhatsApp Online Chat!