банер 1
банер2
банер3
околу 1

Добредојдовте во
JiaYi Забава

Shenzhen JiaYi Entertainment Products Co., Ltd. е основана во 2013 година. Се фокусираме на казино и забавни производи, вклучувајќи покер чипови, покер маси, душеци за покер, јога душеци, карти за играње, чевли со карти, мешалки, коцки и слични додатоци.Сега имаме многу клиенти во Соединетите Американски Држави, Мексико, Малезија и Европа, со конкурентни цени и одлични предпродажни и постпродажни услуги.
По речиси десет години континуиран развој и иновации, JiaYi стана водечки и добро познат производител на чипови во Кина.

научи повеќе

нашите карактеристики

 • Услуги на клиентите

  Услуги на клиентите

  Со конкурентна цена и одлична претпродажна и постпродажна услуга, ги задоволивме нашите клиенти ширум светот.
  научи повеќе
 • Покер чипови

  Покер чипови

  Услуга со едно застанување.Со чиповите како јадро, други производи (додатоци за покер чипови / покер картички / маси за покер итн.) се комбинираат за да ги задоволат потребите на казиното во исто време.
  научи повеќе
 • Време

  Време

  9 години искуство во индустријата за покер чипови.3-7 дена за проверка на примерокот и 10-25 дена за рефус стоки.Секој производ прво ќе биде проверен.
  научи повеќе

Нашиот производ

JIAYI News

WhatsApp онлајн разговор!