Kinijos PGT čempionas

Kovo 26 d., Pekino laiku, Kinijos žaidėjas Tony „Ren“ Linas įveikė 105 žaidėjus, išsiskirti iš PGT USA Station #2 Hold'em čempionato ir iškovojo savo pirmąjį PokerGO serijos čempiono titulą, laimėdamas ketvirtą aukščiausią savo karjeroje apdovanojimą 23,1 W. peilis!

Po žaidimo susijaudinęs pasakė Tonis.„Tai pirmas kartas mano karjeroje, kai čia laimėju rungtynes, ir tai tikrai puikus!Jis taip pat kukliai pasakė: „Nesu geriausias žaidėjas tarp jų, bet man labai pasisekė, ir toliau dalyvausiu kituose žaidimuose, bandydamas pasiekti daugiau gerų rezultatų PGT ir WSOP Online Spring Tour-Main Event“.

2023032804002-768x512

2023 m. kovo 26 d. Tonys 8 kartus pasiekė finalinį stalą iš visų 16 turnyrų, kuriuose dalyvavo šiais metais.Jis yra tikroji GG Team China šviesa!

Be to, pasikliaudamas šia pergale, jis užsitikrino 2023 metų GPI metų žaidėjo sostą.Be to, bendras Tony apdovanojimas gyvai profesionaliuose turnyruose taip pat išaugo iki 427 W.

Visa tai susiję su tuo, kad per 7 dienas jis per tris žaidimus, kuriuose dalyvavo, labai stipriai pateko į finalinį stalą.Šie trys žaidimai, be 26 d. vykusių finalų, taip pat apėmė 2023 m. PGT #8 25K Omaha turnyrą, kuris užėmė 2 vietą (352 750 USD) ir 7 vietą PGT America #1 Texas Hold'em atidarymo dienoje (52 500 USD).

Kritiškiausia ranka prieš finalą.Šiuo metu aikštėje liko tik keturi žaidėjai.Nate'o Silverio 4,22 mln. ridos yra CL aikštėje.Jis panaudojo 8♣7♣ BTN, kad padidintų iki 250 000.Tony turėjo antrą pagal dydį žetonų dydį 4.17M ir atsakė iš mažo statymo su 6♣9♥.2023032804004-768x436

Flopas yra 8♥10♦Q♣.Tada turno korta buvo 7♦, o tai labai pasisekė, kad Tony pataikė eilę.Apsimetęs, kad galvoja, jis ryžtingai pasirinko eiti all-in, o varžovas atsakė.

Galų gale upėje krito nežymūs 4♦.Būtent ši ranka padėjo Sidabriui atsidurti ant eliminacijos slenksčio, o Tonis įgijo didžiulį žetonų pranašumą, padėdamas pamatą galutinei pergalei.

Atvykęs į paskutinę akistatą, Tony suvienijo jėgas su Nacho Barbero, Argentinos istorijoje pirmuoju žaidėju ir WSOP auksinių apyrankių meistru.Prieš flopą Nacho Barbero buvo nepalankioje padėtyje, turėdamas tik 1,6 mln. žetonų.Jis įstūmė viską su K♠7♠, prieš Tony su 11.2M žetonų ir A♠5♦.Bendra korta buvo 2♣3♣5♣9♥A♣, o Tony šypsojosi nuo ausies iki ausies ir laimėjo PGT US #2 Hold'em čempionatą.

Paskelbimo laikas: 2023-03-31