Čínský šampion PGT

26. března, pekingského času, porazil čínský hráč Tony „Ren“ Lin 105 hráčů, aby vynikl z PGT USA Station #2 Hold'em Championship a získal svůj první mistrovský titul v sérii PokerGO, přičemž získal čtvrtý nejvyšší titul ve své kariéře Odměna 23,1W nůž!

Po hře řekl Tony vzrušeně."Je to poprvé v mé kariéře, kdy jsem zde vyhrál zápas, a je to opravdu skvělý pocit!"Také řekl skromně: „Nejsem mezi nimi nejlepším hráčem, ale mám velké štěstí a budu se i nadále účastnit dalších her a budu se snažit získat více dobrých výsledků v PGT a WSOP Online Spring Tour-Main Event“

2023032804002-768x512

K 26. březnu 2023 se Tony dostal na finálový stůl 8x ze všech 16 turnajů, kterých se letos zúčastnil.Je skutečným světlem GG Team China!

Navíc, spoléhajíc na toto vítězství, si zajistil trůn hráče roku 2023 GPI.Navíc Tonyho celkové živé odměny v profesionálních turnajích také vzrostly na 427 W USD.

To vše díky tomu, že ve třech hrách, kterých se zúčastnil během 7 dnů, vstoupil na finálový stůl velmi silně.Tyto tři hry kromě finále 26. dne zahrnovaly také 2023 PGT #8 25K Omaha event Finished 2nd, ($352,750) a 7th v PGT America's #1 Texas Hold'em Opening Day ($52,500).

Nejkritičtější handa před finále.V tuto chvíli zbývají na hřišti pouze čtyři hráči.Nate Silver má 4,22 M yardage je CL na hřišti.Použil 8♣7♣ na BTN k navýšení na 250,000.Tony měl druhý nejvyšší žeton 4,17M a dorovnal z malého blindu s 6♣9♥.2023032804004-768x436

Flop je 8♥10♦Q♣.Poté byla turnová karta 7♦, což bylo pro Tonyho velké štěstí, že trefil postupku.Poté, co předstíral, že přemýšlí, rozhodl se jít all-in rozhodně a jeho soupeř dorovnal.

Nakonec na riveru padla nevýznamná 4♦.Byla to tato handa, která postavila Silvera na pokraj vyřazení a Tony získal obrovskou výhodu v žetonech, čímž položil základ pro konečné vítězství.

V závěrečném heads-up Tony spojil síly s Nacho Barberem, hráčem číslo jedna v argentinské historii a mistrem zlatého náramku WSOP.Před flopem byl Nacho Barbero v nevýhodě s pouhými 1,6 miliony v žetonech.Postavil all-in s K♠7♠ proti Tonymu s 11,2M v žetonech a A♠5♦.Společná karta byla 2♣3♣5♣9♥A♣ a Tony se usmíval od ucha k uchu, vyhrál PGT US #2 Hold'em Championship.

Čas odeslání: 31. března 2023